Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

Logo Funduszy Europejskich
Logo Podkarpackie przestrzeń otwarta
20 lat Polski w Unii Europejskiej
Logo Unii Europejskiej

 

Informacje o szkoleniu

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne szkolenie pn. „1.3 Wsparcie MŚP - Dotacja Typ projektu: Internacjonalizacja MŚP”.

Szkolenie odbędzie się 8 lutego 2024 r. w godzinach od 9:30 do 14:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, ul. Towarnickiego 3A.

Szkolenie skierowane jest do MŚP prowadzących działalność gospodarczą w sposób zorganizowany i ciągły oraz mające siedzibę lub oddział (w przypadku spółek prawa handlowego) albo stałe/ dodatkowe stałe miejsce wykonywania działalności gospodarczej (w przypadku osób fizycznych prowadzących indywidualną działalność gospodarczą) na terenie województwa podkarpackiego przez okres nie krótszy niż 24 miesiące.

Dofinansowanie mogą otrzymać projekty dotyczące wsparcia przedsiębiorcy (MŚP) w diagnozie jego potencjału w zakresie internacjonalizacji, przygotowaniu przedsiębiorstwa i jego oferty pod kątem eksportu oraz aktywnego poszukiwania partnerów biznesowych w celu wprowadzenia produktów na wybrane rynki zagraniczne.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Potwierdzenie wysyłane jest na adres mailowy, który podany został w formularzu zgłoszeniowym. W sytuacji nie otrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny z organizatorem.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach min. 3 dni przed szkoleniem. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, oraz sprawną obsługę szkolenia.

W szkoleniu wezmą udział pracownicy Departamentu Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie.

Agenda szkolenia:

9.30 - 10.00: Rejestracja uczestników

10:00-10:15: Rozpoczęcie spotkania i przywitanie gości

10:15-12:00: Omówienie Działania 1.3 Wsparcie MŚP – Dotacja, Typ projektu: Internacjonalizacja MŚP

    • kto może składać wnioski o dofinasowanie
    • na co można otrzymać dofinansowanie
    • kwota dofinansowania
    • terminy i niezbędne dokumenty

Omówienie kryteriów wyboru projektów

12.00-12:20: Przerwa kawowa

12:20- 14.00: Przedstawienie informacji dotyczących wydatków kwalifikowanych w ramach Działania 1.3 Wsparcie MŚP - Dotacja Typ projektu: Internacjonalizacja MŚP

Omówienie najczęściej pojawiających się pytań. Dyskusja – pytania i odpowiedzi

Zakończenie spotkania

Organizator szkolenia:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
al. Ł. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
tel.: 17/ 747 64 15, 17/ 747 64 82, 17/ 747 64 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych DOCX, .17,59 KB

Poleć innym: