Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

Logo Funduszy Europejskich
Logo Podkarpackie przestrzeń otwarta
20 lat Polski w Unii Europejskiej
Logo Unii Europejskiej

 

Jeśli znajdujesz się w gronie beneficjentów Funduszy Europejskich i masz na koncie zrealizowany projekt unijny to koniecznie pokaż go podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich. W tym roku ogólnopolska akcja przypada na 10 i 11 maja. Na zgłoszenia czekamy do 20 marca.

Obniżki cen biletów, pikniki, konferencje, czy po prostu dzień otwarty projektu, wszystko może się znaleźć na ogólnopolskiej mapie wydarzeń na DOFE 2024. W tym roku obchodzimy 20 lecie Polski w Unii Europejskiej. Tym bardziej, mamy nadzieję, że beneficjenci z Podkarpacia nie zawiodą i zaproponują wiele unijnych atrakcji. W zamian za to, oferujemy wsparcie promocyjne wydarzenia.

Chcesz dołączyć swoje wydarzenie do ogólnopolskiej akcji? Uzupełnił metrykę DOCX50,38 KB swojego wydarzenia i wyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to akcja dobrze znana i przyciągająca wielu uczestników, którymi są zarówno dorośli jak i całe rodziny z dziećmi. Przez ostatnie dziesięć edycji, beneficjenci doceniali DOFE za szeroki zasięg medialny oraz możliwość promocji swoich usług i produktów powstałych w ramach unijnych projektów na skalę krajową.

Główną korzyścią z udziału w akcji jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku poprzez udział w tak dużym wydarzeniu.

Poleć innym: