Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

Logo Funduszy Europejskich
Logo Podkarpackie przestrzeń otwarta
20 lat Polski w Unii Europejskiej
Logo Unii Europejskiej

 

Ta informacja powinna zainteresować wszystkich, którzy zrealizowali choć jeden unijny projekt. Po raz kolejny zbierane są zgłoszenia do europejskiego konkursu REGIOSTARS 2024. Nagroda jest prestiżem dla zwycięzcy i wspaniałą okazją do promocji projektu na arenie międzynarodowej. Organizatorem konkursu jest Komisja Europejska.

Pięć kategorii – pięć szans

W konkursie mogą wziąć udział projekty dofinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego, Funduszu Spójności lub Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji oraz projekty z programów Interreg, które są już ukończone i rozpoczęły się nie wcześniej niż 1 stycznia 2014 roku. Z jednego programu można zgłosić maksymalnie pięć projektów.

Projekt można zgłosić w pięciu kategoriach:

  • Konkurencyjna i inteligentna Europa (A COMPETITIVE AND SMART EUROPE),
  • Zielona Europa (A GREEN EUROPE),
  • Połączona Europa (A CONNECTED EUROPE),
  • Europa społeczna i inkluzywna (A SOCIAL AND INCLUSIVE EUROPE),
  • Europa bliżej obywateli (A EUROPE CLOSER TO THE CITIZENS).

Aplikacje należy przesyłać do 31 maja 2024 r. wyłącznie za pomocą platformy internetowej REGIOSTARS.

Wyróżnij się w Brukseli

REGIOSTARS 2024 to świetna okazja do szerokiej promocji efektów i odziaływania swojego projektu. Nagrodą dla laureata z każdej kategorii oraz zdobywcy nagrody publiczności jest lokalna kampania komunikacyjna realizowana we współpracy z Dyrekcją Generalną ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej (DG REGIO). Finaliści zostaną zaproszeni na ostatni etap selekcji podczas Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast w Brukseli. Laureatów REGIOSTARS 2024 poznamy 9 października br. podczas ceremonii wręczenia nagród w Brukseli.

Szczegółowe informacje na temat konkursu REGIOSTARS 2024 oraz przewodnik znajdują się na stronie konkursu: https://www.regiostarsawards.eu/

Poleć innym: