Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

Logo Funduszy Europejskich
Logo Podkarpackie przestrzeń otwarta
20 lat Polski w Unii Europejskiej
Logo Unii Europejskiej

Zachęcamy do aktywnego udziału w wysłuchaniu publicznym w sprawie programu regionalnego: Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 (FEP), które odbędzie się 2 lutego 2022 r. o godzinie 10:00. Aby móc zabrać głos podczas wysłuchania należy do 27 stycznia 2022 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy. Będzie to jedyna okazja do wzięcia udziału w wysłuchaniu publicznym na temat projektu programu FEP, bowiem odbędzie się ono tylko raz, w formie online. 

Każdy ma wpływ na rozwój regionu

Wysłuchanie publiczne to najlepsza forma bezpośredniego udziału obywateli w stanowieniu ważnych dla nich spraw. Wysłuchanie publiczne, na które zaprasza Zarząd Województwa Podkarpackiego, dotyczy programu regionalnego: Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 (FEP 2021-2027). To dokument, który określa cele i zasady wsparcia finansowego, płynącego do regionu z Unii Europejskiej.

FEP 2021-2027 – zabierz głos!

Zarządowi Województwa Podkarpackiego organizującemu wysłuchanie zależy na jak najszerszym udziale społeczeństwa. Wszystko po to, by finalna wersja programu odpowiadała na potrzeby wszystkich zainteresowanych i zawierała wszelkie wnioski, sugestie i opinie mieszkańców. W wysłuchaniu może wziąć udział każdy i zabrać głos w imieniu swoim lub instytucji, stowarzyszenia czy firmy, którą reprezentuje.

Wysłuchanie – rejestracja i zasady udziału

Aktywny udział (zabranie głosu) podczas wysłuchania jest możliwy po przesłaniu formularza zgłoszeniowego w terminie do 27 stycznia 2022 r., zapoznaniu się i akceptacją regulaminu wysłuchania (docx),64,30 KB oraz otrzymaniu od organizatora maila z potwierdzeniem udziału w wysłuchaniu i linkiem prowadzącym do spotkania.  

 

Poleć innym: