Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

Logo Funduszy Europejskich
Logo Podkarpackie przestrzeń otwarta
20 lat Polski w Unii Europejskiej
Logo Unii Europejskiej

Dziękujemy wszystkim, którzy zgłosili się na pierwszą konferencję konsultacyjną związaną z programem regionalnym: Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 (FEP 2021-2027). Spotkanie to będzie również transmitowane za pośrednictwem strony internetowej oraz naszych mediów społecznościowych.

Transmisja

Transmisję z konferencji, która stacjonarnie odbywać się będzie w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym G2A Arena w Jasionce, będzie można znaleźć na stronie internetowej oraz w serwisie YouTube i na Facebooku na kanałach o nazwie Fundusze Europejskie dla Podkarpacia  o godzinie 13:00. Udział w tym spotkaniu, któremu przewodniczyć będzie gospodarz regionu, Marszałek Władysław Ortyl zapowiedziała m.in. Małgorzata Jarosińska-Jedynak, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, a w formie online również przedstawiciele Komisji Europejskiej.

Zabierz głos

Zachęcamy do zabrania głosu w sprawie projektu programu. 

Pobierz projekt programu

Wszelkie opinie, wnioski lub komentarze można zgłaszać do 4 lutego 2022 r. za pośrednictwem stosownych formularzy dostępnych tu:

Projekt FEP gotowy do konsultowania

Spotkania w regionie

Konferencja 14 stycznia 2022 r. rozpoczyna cykl kolejnych spotkań, które odbędą się 21 stycznia w Przemyślu, 24 stycznia w Krośnie i 26 stycznia w Tarnobrzegu. Szczegółowe informacje oraz formularze rejestracyjne dostępne są tu:

Informacje o konferencjach

Do pobrania:

Program konferencji (docx, 62.5 KB)

Poleć innym: